Darłówko Wschodnie

Apartamenty nad morzem

Apartamenty nad morzem
Biuro Sprzedaży i Wynajmu:
+48 503 502 915

Park wodny w Darłowie

Jeśli przebywacie akurat w Darłowie lub Darłówku, koniecznie skorzystajcie z dobrodziejstw Parku Wodnego zlokalizowanego na terenie Darłówka Wschodniego. Tak jak miejscowości podhalańskie wodami termalnymi stoją, tak Park Wodny Jan wykorzystuje lecznicze właściwości wody morskiej bogatej w magnez, potas, żelazo, wapń, miedź i brom.

Zabawa i kąpiel w Parku Wodnym w Darłowie to nie tylko frajda, ale także prawdziwa odnowa biologiczna skóry. Woda morska nawilża, wygładza, pobudza krążenie. Podgrzana, idealnie odpręża i koi bóle mięśni. Fundując rodzinie pobyt w darłowskim aquaparku łączymy przyjemne z pożytecznym.

Park wodny Jan słynie z ogromnych zjeżdżalni i gejzerów wodnych. Ogromny basen z możliwością wypływania na zewnątrz oraz liczne sauny to domiar atrakcji dla najmłodszych i najstarszych bywalców aquaparku w Darłówku Zachodnim. Z uwagi na ogromne zainteresowanie ofertą Jana, właściciele często przygotowują oferty specjalne, warto więc śledzić stronę internetową.

Jeśli wasze dziecko boi się wody, mozna pobyt nad morzem połączyć z nauką pływania. W Parku Wodnym w Darłowie organizowane są lekcje pod okiem doświadczonych instruktorów. Ilość atrakcji czekających na dzieci umiejące już pływać będzie doskonałym motywatorem.

Dodatkowe informacje

Wybierając się do Parku Wodnego w Darłowie warto pamiętać, że usługi płatne są wyłącznie gotówką. Każdy powinien mieć przy sobie strój kąpielowy i własny ręcznik, a dzieci do lat dwunastu nie są wpuszczane bez opiekunów. Dzieci do lat pięciu - wstęp wolny. Na terenie aquaparku działa bar z pysznymi słodkościami i kawą, a restauracja pobliskiego Hotelu Jan zaprasza na smaczne obiady.


76-150 Darłowo, ul. Północna 27
telefon: +48 503 502 915
e-mail: biuro@baltickorona.pl
strony internetowe słupsk
© PROBUD Jarosław Dąbrowski