Darłówko Wschodnie

Apartamenty nad morzem

Apartamenty nad morzem
Biuro Sprzedaży i Wynajmu:
+48 503 502 915

Oferujemy atrakcyjne noclegi w Darłowie

Plaże w Darłowie

Darłowskie plaże to aż dwadzieścia kilometrów czystego sypkiego piasku. Szerokie, usytuowane tuż przy ścianie wydmowego lasu są idealnym miejscem wypoczynku dla amatorów letniego lenistwa. Także poza sezonem letnim plaże w Darłowie zachęcają do spacerów i wdychania jodu. Uchodząca do morza Wieprza dzieli plażę na dwie części - wschodnią i zachodnią.

Obie znajdują się w dzielnicy Darłówek. Plaża wschodnia jest miejscami oddzielona od wody kamiennymi zwałami. Znajduje się na niej boisko do siatkówki. Plaża zachodnia jest szersza i bardziej przyjazna. Mnóstwo tu wypożyczalni sprzętu i sezonowych atrakcji. W sezonie na obu plażach funkcjonują strzeżone kąpieliska.


źródło filmu: Redaktor (kanał Youtube)

Kąpieliska miejskie

Darłowo bardzo dba o swoje kąpieliska. Są czyste i mają bogatą infrastrukturę.W związku z ogromnym zainteresowaniem turystów tym rejonem wybrzeża, plaże są stale monitorowane, a wszelkie usterki, będące skutkiem morskich pływów czy innych gwałtownych zjawisk pogodowych, natychmiast naprawiane.

Bezpieczeństwo i informacje

Strzeżone nowoczesne plaże to komfort i bezpieczeństwo. Jeśli przyjeżdżacie z daleka, warto śledzić obraz z kamerek internetowych - napatrzcie się zawczasu, to najlepszy wabik i najlepsze źródło informacji. A pogoda...? Nad morzem pięknie jest zawsze. Morze to nie góry, które znikają w siwej mgle...


76-150 Darłowo, ul. Północna 27
telefon: +48 503 502 915
e-mail: biuro@baltickorona.pl
strony internetowe słupsk
© PROBUD Jarosław Dąbrowski