PRZEWOZY PASAŻERSKIE NAD MORZE

Masz ochotę znaleźć się jak najszybciej nad swoim ukochanym Morzem Bałtyckim? Zapraszamy do naszego ekskluzywnego kompleksu apartamentowców  Baltickorona.pl. Nie masz jednak czasu lub chęci, by nad morze jechać przez wiele godzin w zatłoczonym pociągu lub autobusie PKS? Skorzystaj z naszej dodatkowej usługi przewozu pasażerskiego wygodnymi samochodami.

Gwarantujemy profesjonalny i bezpieczny transport bezpośrednio do naszego kompleksu Baltickorona.pl. Przewóz pasażerów gwarantujemy busami marki Mercedes lub Ford, a także samochodem osobowym marki Hyundai. Dzięki temu możesz liczyć na kameralne towarzystwo, komfortowy przewóz bagażu, a także podróż bez zbędnych przystanków przedłużających czas dojazdu.

TRASA: CZĘSTOCHOWA – DARŁOWO

Nasze busy, a także samochód osobowy kursują z Częstochowy do Darłowa. W ten sposób jesteśmy w stanie zabrać ze sobą naszych Gości praktycznie z całej Polski. Jeżeli interesuje Cię komfortowy transport bezpośrednio do Apartamentów Baltic Korona mieszczących się w Darłówku Wschodnim – zapraszamy do kontaktu. Ustalimy wszystkie szczegóły dojazdu na wymarzone wakacje!

Oferujemy przewozy na trasie Częstochowa – Darłówko Wschodnie.

To wygodny i szybki sposób na dojazd prosto do apartamentów Baltic Korona.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu +48 512 863 973.

JEDŹ Z NAMI NAD MORZE!

1.JPG