Darłówko Wschodnie

Apartamenty nad morzem

Apartamenty nad morzem
Biuro Sprzedaży i Wynajmu:
+48 503 502 915

Restauracja w Darłowie

Apartamenty Baltickorona.pl to nie tylko idealne miejsce na rezerwację noclegów blisko Morza Bałtyckiego, ale również możliwość korzystania z wielu atrakcji turystycznych, które zostały przygotowane specjalnie dla odwiedzających nas gości. Na liście atrakcji cieszących się największym uznaniem znajduje się restauracja, serwująca bardzo dobre jedzenie.

Jeżeli masz ochotę skosztować świeżo przyrządzonej ryby prosto z morza, albo interesuje Cię zjedzenie pysznego obiadu w doborowym towarzystwie - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza restauracja to bogate menu nadmorskich przysmaków, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu na świecie. Gwarantujemy niesamowite bogactwo smaków trafiających w każdy gust.

Blisko morza i w przyjaznej atmosferze

Nasza restauracja mieści się bardzo blisko morza, dzięki czemu w stu procentach odczujesz tutejszy klimat. Darłowo posiada bardzo dużo do zaoferowania dla przybywających do tego miejsca turystów. Gdy tylko od nadmiaru wrażeń oraz atrakcji turystycznych, czy też po całym dniu spędzonym na plaży, poczujesz głód zapraszamy na obiad lub kolację. Pyszny posiłek w przyjaznej atmosferze to uwieńczenie wyśmienitego dnia spędzonego w nadmorskim kurorcie.


76-150 Darłowo, ul. Północna 27
telefon: +48 503 502 915
e-mail: biuro@baltickorona.pl
strony internetowe słupsk
© PROBUD Jarosław Dąbrowski