Apartamenty nad Morzem - wynajem

Serdecznie zachęcamy do wykonania rezerwacji on-line. Jest to wygodne rozwiązanie, które umożliwia dokonanie rezerwacji w dowolnym czasie. Korzystając z elektronicznego systemu rezerwacji możecie Państwo samodzielnie wybrać apartament, określić termin przyjazdu, wyjazdu, wskazać liczbę gości oraz wybrać udogodnienia. Obecnie posiadamy dostępną jedną opcję płatności, jednak wkrótce wdrożymy dla Państwa wygody kolejne.

Jak wynająć apartament nad morzem?

Dokonanie rezerwacji jest bezpieczne – wypełniając formularz nie muszą się Państwo obawiać. Rezerwacja jest obowiązująca, jednak można ją bezpłatnie odwołać.

Baltic Korona - wynajem apartamentów nad morzem

Rezerwację online obsługuje system : Hotres.pl

Apartamenty do wynajęcia nad morzem

Jeżeli poszukują Państwo komfortowych apartamentów do wynajęcia nad Bałtykiem, nasza oferta z pewnością spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania! Wynajem mieszkania to doskonała alternatywa dla hoteli czy kwater, szczególnie jeżeli podróżujemy z małymi dziećmi. Noclegi w mieszkaniu to szansa na znacznie wyższy komfort!

Luksusowe apartamenty do wynajęcia

Nasze nadmorskie apartamenty na wynajem posiadają wszelkie dodatki sprawiające, że będą mogli Państwo poczuć się jak u siebie w domu. W standardzie, apartamenty posiadają WI-FI, pełne umeblowanie, telewizję z kilkunastoma kanałami, a także aneks kuchenny, w pełni wyposażony w niezbędne elementy - sztućce oraz zastawę stołową.

Baltic Korona - luksusowe apartamenty do wynajęcia