BALTIC KORONA APARTAMENTY

Baltic Korona to kompleks ekskluzywnych apartamentów położony w nadmorskim kurorcie - Darłówko Wschodnie.

W zależności od indywidualnych wymagań i preferencji naszych klientów oferujemy apartamenty dwu- i trzypokojowe na trzech kondygnacjach o powierzchni od 32m² do 75 m² w stanie deweloperskim lub wykończone „pod klucz”. Apartamenty na parterze posiadają ogródki, a na piętrze i poddaszu balkony. Nowoczesny i funkcjonalny układ apartamentów z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W zamkniętym, otoczonym zielenią kompleksie mają Państwo bezpośredni dostęp do miejsc parkingowych i rowerowych.

Atutem naszej inwestycji jest wyjątkowa lokalizacja –  500m od morza, 100m od portu, sąsiedztwo spacerowego deptaku prowadzącego do centrum miasta Darłowo.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów poszukujących spokojnej lokalizacji do wypoczynku, jak również do osób szukających komfortowego i nowoczesnego miejsca do zamieszkania.

Baltic Korona to także dobra inwestycja w doskonale zlokalizowaną nieruchomość dająca pewny zysk i lokatę kapitału.

INWESTOR

Baltic Korona Apartamenty to inwestycja zrealizowana przez firmę PROBUD, która powstała w 1992 roku. Od momentu powstania do chwili obecnej świadczy usługi w branży budowlanej i transportowej. Długoletnie doświadczenia w branży  i wysokie kwalifikacje kadry inżynieryjno – technicznej oraz pracowników pozwoliły na wypracowanie silnej i stabilnej pozycji na rynku.

Dane inwestora:

PROBUD Jarosław Dąbrowski
ul. Soplicy 19
97-500 Radomsko
tel. +48 44 738 18 68

Kup apartament w Baltic Korona Apartamenty

BALTIC KORONA - Twoje miejsce na ziemi

7768 GOŚCI
332 WYNAJĘTYCH APARTAMENTÓW
180 MIEJSC NOCLEGOWYCH
2568 ZJEDZONYCH POSIŁKÓW
X