Inwestycje nad morzem

Inwestycje nad morzem

20Mar

Inwestowanie w apartamenty nad morzem to dzisiaj jedna z najlepszych form lokaty długoterminowej. Luksusowe apartamenty są na topie zainteresowań polskich turystów od kilku lat i wiele wskazuje na to, że pozostaną tam na długo. Polskie apartamenty nadmorskie cieszą się także stale rosnącym zainteresowaniem turystów z odleglejszych regionów Europy. Powodów, dla których wybierają Polskie morze, jest wiele. Polska jako kierunek turystyczny wciąż jest dla Europejczyka stosunkowo tanim kierunkiem, a ci którzy odkrywają ją po raz pierwszy, z reguły są zaskoczeni i zachwyceni.

Zarezerwuj Apartament w Baltic Korona Apartamenty!

 

Inwestycja w apartament – lokata na długie lata

Apartamenty zlokalizowane na wybrzeżu to bardzo atrakcyjny i opłacalny rodzaj inwestycji. Powody zakupu nieruchomości nad morzem są różne. Część osób kupuje mieszkanie nad morzem na własne potrzeby, by mieć gdzie wypoczywać w dowolnym momencie roku. Inni, chcą wynajmować mieszkanie w sezonie i po nim, by na nim zarabiać. Jedno jest pewne – inwestycja w nieruchomość zawsze jest pewnym i bezpiecznym zakupem – inwestujący nigdy nie jest stratny, gdyż w najgorszym wypadku zostaje z mieszkaniem, które może sprzedać z reguły ze sporym zyskiem.

Ile kosztuje inwestycja w mieszkania nad morzem?

Koszt inwestycji i tego jakim budżetem należy dysponować, aby móc myśleć o inwestowaniu w nieruchomości nad morzem, uzależniony jest przynajmniej od kilku czynników.

Pierwszym czynnikiem będzie umiejscowienie apartamentu. Nieruchomości zlokalizowane w dużych i popularnych kurortach, z racji tego, że są na rynku bardziej atrakcyjne, są zdecydowanie droższe niż mieszkania w małych miejscowościach.

Inną kwestią, która w równie istotny sposób wpływa na koszt zakupu nieruchomości nad morzem jest powierzchnia nieruchomości standard jej wykończenia. Kolejnym czynnikiem, który może podrażać zakup nieruchomości są dodatkowe profity – parking, piwnica, komórki, dodatkowe części wspólne w nieruchomości, których dożywotni najem (dzierżawa) mogą być wliczone w cenę zakupu nieruchomości.

Rynek apartamentów nad morzem to wbrew pozorom nie tylko wyłącznie rynek pierwotny, ale i propozycje nieruchomości z tzw. drugiej ręki. Warto natomiast podkreślić, że nowoczesne budownictwo daje znacząco większe możliwości aranżacyjne, co ułatwi dostosowanie apartamentu pod wakacyjny wynajem dla turystów. Co więcej, kupno apartamentu u dewelopera jest dużo bezpieczniejsze (pieniądze chronione są ustawą), a my mamy możliwość dowolnej rearanżacji na etapie projektowania.

 

Apartamenty Baltic Korona – sprzedaż mieszkań nad morzem

Szukasz mieszkania nad morzem? Dla siebie i swojej rodziny? A może pod wynajem wakacyjny? Szukasz inwestycji, która przyniesie Ci pewne zyski? Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży! Omówimy możliwości i miejmy nadzieję wkrótce dołączysz do grona naszych szczęśliwych właścicieli mieszkań i mieszkańców!

W ramach wsparcia po-sprzedażowego oferujemy również zarządzanie nieruchomością, np. w ramach wynajmu wakacyjnego.

Czytaj więcej o MIESZKANIACH NA SPRZEDAŻ w Apartamentach Baltic Korona

X