Nad morze z psem

Wakacje nad morzem z psem

18lut

Szacuje się, że w co drugim polskim domu mieszkają z ludźmi czworonogi. Dla wielu ludzi pies czy kot to najlepszy przyjaciel rodziny. Gdy przychodzi czas wakacyjnych wyjazdów, właściciele psów często stawiani są przed trudnym wyborem: co w czasie wakacyjnego wyjazdu zrobić z pupilem? Jak zapewnić mu bezpieczne schronienie i odpowiednią opiekę na czas naszego wyjazdu?

Zarezerwuj Apartament w Baltic Korona Apartamenty!

Nocleg z psem nad morzem

Baltic Korona Apartamenty mają dla wszystkich właścicieli czworonogów alternatywę! Do naszych apartamentów można przyjechać z pieskiem ???? Wszystkie spokojne ułożone czworonogi są u nas bardzo mile widziane. Oczywiście opiekun zwierzęcia jest odpowiedzialny za psa na terenie obiektu.

Zapraszamy do Darłowa rodziny z psiakami – nie zostawiaj swojego pupila samego, nie opuszczaj go na długie samotne dni. Zabierz psa ze sobą i zafunduj mu równie udany urlop nad morzem! Darłowo jest miejscowością przyjazną zwierzakom – sporo tutaj terenów zielonych, które sprzyjają spacerom z psami. Merdający ogonek spotkasz tu na każdym kroku ????

Zabierając pieska na wakacje pamiętaj:

  1. Przy dokonywaniu rezerwacji zgłoś, że planujesz przyjechać z pieskiem (obsługa musi wybrać apartament, w którym można przebywać z psiakiem);
  2. Nie zapomnij o legowisku swojego pieska – niech na wyjeździe czuje się komfortowo;
  3. Zabierz ze sobą ulubione miseczki pieska – pomoże mu to zaaklimatyzować się w nowym miejscu;
  4. Jeśli zabukujesz termin odpowiednio wcześnie, być może uda ci się zarezerwować apartament z ogródkiem – wówczas Twój piesek będzie miał jeszcze lepsze warunki wypoczynku.
  5. W każdym apartamencie dla gości i czworonogów są balkon, taras lub ogródek.
  6. Wybierając się z pieskiem do miasta w sezonie, pamiętaj o zabraniu wody dla czworonoga.
  7. Przed przyjazdem nad morze zadbaj o adresówkę dla psiaka z numerem telefonu do opiekuna – jeśli przypadkowo piesek oswobodzi się i zagubi w tłumie, osobie, która go znajdzie będzie łatwiej namierzyć właściciela, do którego pies będzie mógł bezpiecznie wrócić.
  8. W Restauracji Baltic Korona również możesz zjeść obiad czy kolację ze swoim psem. Na terenie zewnętrznego ogródka pieski są mile widziane i mogą liczyć na miseczkę świeżej wody!
  9. Jeżeli chcesz wybrać się z pieskiem do miasta i skorzystać z lokalu, przed wejściem zapytaj czy w lokalu akceptowane są psy.

Apartamenty wakacyjne na urlop z psem. Sprawdź >>

X