Darłówko Wschodnie

Apartamenty nad morzem

Apartamenty nad morzem
Biuro Sprzedaży i Wynajmu:
+48 503 502 915

Apartamenty na sprzedaż w Darłowie

Apartamentowiec podzielony jest na 5 części. Ceny już od 5500 zł brutto za m2. Aby sprawdzić szczegóły oferty, wybierz interesujący Cię segment.

W sprzedaży dostępne są już apartamenty z widokiem na port. Ceny już od 6490 zł brutto za m2.

Nie zwlekaj, zarezerwuj już dziś!

 Apartament

Wyjechać nad morze, zamieszkać nad morzem… Kto by nie chciał? Nieruchomości Baltic Korona to wyjście na przeciw takim właśnie marzeniom. Są to bowiem mieszkania i apartamenty w Darłówku Wschodnim. Kto zna Wybrzeże ten doskonale wie, że jest to dzielnica Darłowa. Jest to również miejsce na topie wielu rankingów oceniających turystyczną atrakcyjność, uznawane od lat za „kurort na 5 gwiazdek”. Nic więc dziwnego, że apartament, mieszkanie czy nawet wypoczynek w Darłowie to marzenie wielu osób.

Baltic Korona to ekskluzywne apartamenty, atrakcyjne pod wieloma względami. Po pierwsze lokalizacja – 500 metrów od morza, w pobliżu portu i niedaleko modnego, darłowskiego deptaka. Jednocześnie jest to obiekt bezpieczny, położony z dala od gwaru i zgiełku. W trzykondygnacyjnym budynku znajdują się dwu i trzypokojowe apartamenty, na parterze z ogródkiem, na piętrze z balkonami

Mieszkania

Wygląd mieszkania

Baltic Korona to idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania, dla inwestorów, a także dla tych, którym marzy się własna kwatera na weekendowe wyjazdy oraz wyczekiwane wakacje nad morzem. W malowniczo położonym apartamentowcu czekają mieszkania o różnym metrażu, w stanie pod klucz i deweloperskim. Z widokiem na kojącą zieleń albo na plażę, z bezpiecznym miejscem parkingowym i niedaleko centrum Darłowa.

Zakup mieszkania w Darłówku może stanowić wyjątkowe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dla niektórych będzie to możliwość „ucieczki” od zgiełku wielkiego miasta, bez konieczności rezygnacji z komfortu i uroków miejskiego życia. Jest to zarówno miastem historycznym, jak i kurortem z doskonałą infrastrukturą turystyczną. W tym kontekście mieszkanie w Baltic Korona może być także doskonałą inwestycją.

Noclegi

Dla inwestorów oraz osób prywatnych zakup mieszkania czy apartamentu to dobrze zainwestowane fundusze. Nie trzeba bowiem martwić się popularność tak cenionego kurortu jak Darłówko. Apartamenty są wynajmowane na urlop, wakacje nad morzem czy też na noclegi dla osób w podróżach biznesowych. W pełni wyposażone, komfortowe i pięknie położone na pewno nie stracą na atrakcyjności i będą przynosić oczekiwane zyski.

Kredyt hipoteczny

Czesława Klimas - Menedżer ds. Sprzedaży
Oddział w Słupsku, Bankowość Osobista Premium, Pion Bankowości Indywidualnej  

Bank Pekao SA, O/Słupsk, ul. Kilińskiego 45a, 76-200 Słupsk
Tel: (059) 841 03 27 | tel. kom. 695 656 901 | Faks: (059) 841 03 09 mail: Czeslawa.Klimas@pekao.com.pl


76-150 Darłowo, ul. Północna 27
telefon: +48 503 502 915
e-mail: biuro@baltickorona.pl
strony internetowe słupsk
© PROBUD Jarosław Dąbrowski