BALTIC KORONA APARTAMENTY etap II

LUKSUSOWE APARTAMENTY NAD MORZEM JUŻ W SPRZEDAŻY

Kliknij na jeden z segmentów i wybierz apartament idealny dla siebie! 

Marzysz o tym by mieć swoje własne mieszkanie nad morzem, do którego będziesz wracać w dowolnym dla siebie czasie, z kim tylko zechcesz? Jest tylko jeden sposób, aby to osiągnąć! Zakup mieszkania nad morzem.

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji apartamentów w segmencie A i B. Termin realizacji pierwszych dwóch etapów to czerwiec 2021 roku.

171 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW
171 APARTAMENTÓW
171 APARTAMENTÓW
171 APARTAMENTÓW

Inwestycja w apartament – lokata na długie lata

Apartamenty zlokalizowane na wybrzeżu to bardzo atrakcyjny i opłacalny rodzaj inwestycji. Powody zakupu nieruchomości nad morzem są różne. Część osób kupuje mieszkanie nad morzem na własne potrzeby, by mieć gdzie wypoczywać w dowolnym momencie roku. Inni, chcą wynajmować mieszkanie w sezonie i po nim, by na nim zarabiać. Jedno jest pewne – inwestycja w nieruchomość zawsze jest pewnym i bezpiecznym zakupem – inwestujący nigdy nie jest stratny, gdyż w najgorszym wypadku zostaje z mieszkaniem, które może sprzedać z reguły ze sporym zyskiem.

Ile kosztuje inwestycja w mieszkania nad morzem?

Koszt inwestycji i tego jakim budżetem należy dysponować, aby móc myśleć o inwestowaniu w nieruchomości nad morzem, uzależniony jest przynajmniej od kilku czynników.

Pierwszym czynnikiem będzie umiejscowienie apartamentu. Nieruchomości zlokalizowane w dużych i popularnych kurortach, z racji tego, że są na rynku bardziej atrakcyjne, są zdecydowanie droższe niż mieszkania w małych miejscowościach.

Inną kwestią, która w równie istotny sposób wpływa na koszt zakupu nieruchomości nad morzem jest powierzchnia nieruchomości standard jej wykończenia. Kolejnym czynnikiem, który może podrażać zakup nieruchomości są dodatkowe profity – parking, piwnica, komórki, dodatkowe części wspólne w nieruchomości, których dożywotni najem (dzierżawa) mogą być wliczone w cenę zakupu nieruchomości.

Rynek apartamentów nad morzem to wbrew pozorom nie tylko wyłącznie rynek pierwotny, ale i propozycje nieruchomości z tzw. drugiej ręki. Warto natomiast podkreślić, że nowoczesne budownictwo daje znacząco większe możliwości aranżacyjne, co ułatwi dostosowanie apartamentu pod wakacyjny wynajem dla turystów. Co więcej, kupno apartamentu u dewelopera jest dużo bezpieczniejsze (pieniądze chronione są ustawą), a my mamy możliwość dowolnej rearanżacji na etapie projektowania.

Jesienny wypoczynek nad Bałtykiem
Apartamenty do wynajęcia nad morzem

Apartamenty Baltic Korona – sprzedaż mieszkań nad morzem

Szukasz mieszkania nad morzem? Dla siebie i swojej rodziny? A może pod wynajem wakacyjny? Szukasz inwestycji, która przyniesie Ci pewne zyski? Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży!Omówimy możliwości i miejmy nadzieję wkrótce dołączysz do grona naszych szczęśliwych właścicieli mieszkań i mieszkańców!

W ramach wsparcia po-sprzedażowego oferujemy również zarządzanie nieruchomością, np. w ramach wynajmu wakacyjnego.

Czytaj więcej o MIESZKANIACH NA SPRZEDAŻ w Apartamentach Baltic Korona

SZUKASZ APARTAMENTU NAD MORZEM? SKONTAKTUJ SIĘ!

Luksusowe apartamenty nad polskim morzem w Darłowie - dla Ciebie lub pod wynajem

X